Продовжує роботу соціальний проект "З КИЄВОМ І ДЛЯ КИЄВА"

08 жовтня 2016 року продовжує свою роботу Соціальний проект Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва», який став одним із напрямів реалізації місії Університету – сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству. Проект започатковано науково-педагогічним та студентським колективом Університету за підтримки Київської міської державної адміністрації і спрямовано на задоволення особистісно-орієнтованих, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих запитів та потреб мешканців столиці.

Соціальний проект створює умови для індивідуальної самореалізації студентів, їх активної участі у громадському житті та можливості набуття досвіду з майбутньої професійної діяльності.

Киянам пропонується відвідувати: мовні школи, клуби за інтересами, дискусії, консультації, тренінгові заняття; творчі гуртки, студії (хореографічні, образотворчі, вокальні, музичні), концертні програми, конкурси; оздоровчі програми, спортивні секції, змагання.

Безкоштовне отримання послуг в рамках даного проекту надається дітям бійців антитерористичної операції, а також тих, які загинули під час бойових дій в зоні АТО або в наслідок поранення; громадянам, які мають статус переселенця; ветеранам Великої Вітчизняної війни; сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування; інвалідам; дітям із малозабезпечених сімей; дітям із багатодітних сімей (5 і більше осіб до 18 років).

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» вже 7-й рік поспіль продовжує бути актуальним серед мешканців столиці. Він надає можливість всім бажаючим у вихідні дні реалізувати свої творчі та особистісні потреби, сприяє створенню гарного настрою, згуртовує родини спільними інтересами та змістовним дозвіллям.