Фонд Анатолія Москаленка та Інститут журналістики проведуть круглий стіл «Сучасна журналістика в умовах інформаційного протистояння»

Дата: 16 листопада 2016 року
Місце проведення: м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б, зала Вченої ради (ауд. 227)

16 листопада 2016 року з 14:00 до 15:30 в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться круглий стіл «Сучасна журналістика в умовах інформаційного протистояння». Захід пройде за сприяння Фонду розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка. У роботі круглого столу візьмуть участь відомі політологи та журналісти провідних засобів масової інформації.

Також в рамках цієї події відбудеться традиційне вручення премії імені Анатолія Москаленка. Вручатиме її Голова наглядової ради Фонду Леонід Кравчук.

Премія має три номінації. Лауреатів визначають серед школярів, студентів та молодих журналістів.

Захід відбудеться за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, зала Вченої ради (ауд. 227).

11 16 kr stil