Гостьова лекція Кетрін Уодделл «Імплементація сучасного світового досвіду викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах України»

Дата: 17 березня 2017 року
Час: 11:50
Місце: Інститут філології Університету Грінченка, вул. Маршала Тимошенко, 13 Б, аудиторія 503
Відповідальна особа: заступник директора Інституту філології, Доценко Олена Леонідівна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні викладачі та студенти Університету Грінченка!

Запрошуємо Вас на гостьову лекцію Кетрін Уодделл, викладача кафедри методики навчання іноземних мов для спеціальних цілей Університету Томпсон Ріверс (Канада), сертифікованого викладача англійської мови як іноземної TESL на тему «Імплементація сучасного світового досвіду викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах України».

Кетрін Уодделл розробила та впровадила у навчання спеціалізовані програми вивчення англійської для таких спеціальностей, як педагогіка, соціальна робота, психологія та ін.