Дата: 25-26 березня 2017 року
Місце проведення: м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2

25 – 26 березня 2017 р. в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться І Всеукраїнський конкурс інструментально-виконавської майстерності «BELLISSIMO-2017», в якому візьмуть участь студенти вищих навчальних закладів І – ІІ рівня акредитації (музичні училища, коледжі культури і мистецтв, педагогічні коледжі) та учні музичних відділень початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Виконавці будуть змагатися у чотирьох номінаціях: фортепіано, оркестрові духові, народні, струнні інструменти.

Головою журі запрошено диригента, композитора, професора Віденського університету музики та образотворчого мистецтва, художнього керівника Віденського музичного семінару Курта Шміда.

У рамках І Всеукраїнського конкурсу інструментально-виконавської майстерності «BELLISSIMO-2017» плануються виступи заслужених артистів України Юрія Василевича, Бориса Мирончука, лауреатів всеукраїнських конкурсів Ольги Економової, Людмили Гаркуші, Лідії Сахарової, Тетяни Киричук – викладачів Київського університету імені Бориса Грінченка.

Конкурс відбуватиметься за підтримки Благодійного фонду сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка.

03 25-26 konkurs im