Науково-практичний семінар «Шляхи формування навичок 21-го століття за допомогою ІКТ»

Дата: 19 квітня 2017 р.
Початок: 15.15
Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, зала Вченої ради (ауд. 227), м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б
Модератори: Наталія Морзе, Лілія Варченко-Троценко.

Шановні колеги!

НДЛ інформатизації освіти запрошує Вас до участі у методичному семінарі з питань формування навичок 21-го століття за допомогою ІКТ.

В роботі семінару візьме участь Наталія Дорош, керівник по роботі з закладами освіти, Майкрософт Україна.

Ви дізнаєтесь про навички 21 століття, методи їх формування у вищій школі; технологію перевернутого класу, моделі змішаного навчання та систему оцінювання “peer-to-peer”.

Увага! Для ефективної роботи на семінарі бажано мати з собою ноутбук чи планшет та гарний настрій!

Для реєстрації просимо Вас заповнити анкету до 17.04.2017.