Ви тут: Головна Інформація Студентам Профспілка Події Зустріч грінченківців з представниками ФК «Динамо»

Зустріч грінченківців з представниками ФК «Динамо»

Первинна профспілкова організація студентів продовжує співпрацю із ФК «Динамо» та Фан-клубом «Динамо» у рамках проведення Студентської футбольної Ліги ІV сезону. Новий навчальний рік Первинна профспілкова організація студентів почала із запрошення на гостини представників Фан-клубу та зіркового нападаючого ФК «Динамо» - Артема Кравця. У новому навчальному році ми продовжуємо співпрацю і з Футбольною асоціацією студентів Києва.

До нових спортивних звершень у новому навчальному році разом із профспілкою студентів Університету!