14 жовтня 2014 року Влада Нагорна, студентка Гуманітарного інституту, член мобільної профспілкової студентської групи, була присутня на методичній нараді у Національному транспортному університеті. На нараді вирішувались питання стосовно організації та проведення звітно-виборних профспілкових конференцій в університетах столиці.

Звітно-виборна профспілкова конференція нашого Університету відбудеться чітко у термін раніше запланованим робочим планом – 28 жовтня 2014 року о 15:00 у концертній залі (вул. Маршала Тимошенка, 13-б)

* * *

14 жовтня 2014 року в Українському Домі у рамках святкування козацького свята Покрови відбулось відкриття концептуальної виставки образотворчого мистецтва– «Неможливе – можливе…»

Концертною асоціацією християнської культури «Браво» були запрошені студенти Інституту мистецтв та члени студентської профспілки. На відкритті були присутні – Голова ППОС Перепельченко О.В., заступник Голови ППОС, голова профбюро Гуманітарного інституту, член міської ради – Марія Білоцька, працівники НМС СГВОДС, тріо бандуристів «Кобзарі» Інституту мистецтв.

* * *

Вже традиційно, на козацьке свято Покрови ППОС дарує мешканцям гуртожитку по вулиці І.Лепсе, 46 святковий торт. Від профспілкової організації всіх присутніх привітала Анна Корнєєва, член мобільної профспілкової студентської групи, студентка Гуманітарного інституту. Такі зустрічі вже давно переросли із традиційних у родинні і студенти не скривали, що очікують на наступну зустріч – День Святого Миколая.