Відкриття кімнати самопідготовки

10 лютого в університетському гуртожитку, що на бульварі Лепсе, 46 відбулась непересічна подія.

Було відкрито студентську кімнату самопідготовки. Урочистий початок відкриття перейшов у тепле і затишне родинне свято зібравши мешканців гуртожитку та їх друзів.

Ведуча, Мельникова Анжеліка, привітала всіх присутніх і надала слово: проректору із науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Соломатовій В.В., представнику студентського парламенту Університету Васюку Андрію та голові студентської профспілки Перепельченко О.В.

Була підготовлена міні – концертна програма. У виконанні представниць Гуманітарного інституту - Маркус Оксани (студентки I курсу) та Кузнєцової Катерини (студентки ІІ курсу), прозвучали прекрасні пісні про кохання. Ведуча також надала слово студентській раді гуртожитку Барчуку Сергію та Подоляну Максиму.

З великою любов’ю кімната була підготовлена до відкриття всіма структурними підрозділами Університету, зокрема долучилась до цього і наша, ППОС придбавши стильні аксесуари для вікон та фотоальбом.

Нехай створена позитивна аура зігріває всіх затишним родинним вогником любові і піклування.

Оргкомітет ППОС.