Святкове засідання профкому та РКК ППОС

28 лютого 2011 року відбулось планове засідання  профкому  та РКК ППОС. Окрім робочих питань, що, були  розглянуті під час засідання, члени профкому щиро привітали  Плєвако Ксенію – інформаційного директора ППОС та Зикову Анастасію – голову профбюро Інституту мистецтв з  отриманими нагородами від Київської міської організації профспілки  працівників освіти та науки України за активну участь у житті первинної профспілкової  організації студентів,  відстоювання прав і інтересів студентської  молоді та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Голова ППОС  привітала всіх з першим весняним святом -  8 Березня, побажала всім міцного здоров’я, щастя, гармонії  і краси. Члени профкому та РКК отримали  солодкі подарунки і квитки до театру Івана Франка.