Дорогі студенти-грінченківці!

Первинна профспілкова організація студентів Університету щиро вітає вас із початком незабутнього студентського життя! У нашому Університеті ви знайдете багато чого для себе: цікаві сторінки юності, відпочинку і дозвілля, перше кохання, знання, цікаві і корисні екскурсії, нових друзів, можливість вибудовувати своє майбутнє багатогранно і впевнено.

Запрошуємо Вас доєднатися до активного формату життя, у якому кожний – це, особистість, яка очолить своєю діяльністю багато напрямків життя грінченківської родини. Частіше заходьте до 401 кабінету, долучайтеся до організації та підготовки студентських заходів та вечорів, концертно-розважальних та культурно-мистецьких проектів. У 401 кабінеті завжди вам раді!

den znanj