Ви тут: Головна Інформація Студентам Профспілка Про підрозділ Нашому студенту

Нашому студенту

Дорогі студенти!

Щиро вітаю всіх на сторінці Первинної профспілкової організації студентів КУ ім.Б.Грінченка! Сьогодні ми з вами розпочинаємо спілкування і за допомогою сайту рідного Університету.

Спасибі всім хто допомагав надати цю можливість, така командна робота гуртовує і надихає на подальшу творчість.

За плечима залишились всі труднощі реєстрації ППОС і з 19.04.2010 р. нам надано свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, після чого, наша організація набула правового статусу юридичної особи, а від 08.10.2010р. наша ППОС внесена до Реєстру неприбуткових організацій. Зареєстровано також і « Положення про ППОС КУ ім. Б. Грінченка».

Наша студентська профспілкова організація працює, іде вперед, розвивається, набуває традицій.

На сторінці ППОС кожний із вас зможе знайти для себе необхідну інформацію. Наприклад, у розділі «Школа члена ППОС» ми будемо відповідати на всі запитання які турбують, вносити ясність у суперечливі ситуації, розповідати про нашу діяльність, громадське, соціальне, мистецьке життя, тощо.

Така інформація стане вам у пригоді впродовж усіх років навчання.

Ви зможете першими дізнатися про новини, і події, про структуру організації , законодавчу базу документів, задати питання та отримати відповіді.

Для вас наші контактні адреси, фотоархів і різна корисна інформація.

Кожен із вас – щаслива молода людина, адже навчатись у нашому вузі престижно і цікаво!

Від імені профспілкової організації студентів університету бажаю всім успіхів і професійного зростання, а допомога і підтримка від ППОС завжди для вас буде вчасною та якісною.

Звертайтесь до ППОС ми чекаємо на вас!

З повагою,голова ППОС Перепельченко О.В.

Ви тут: Головна Інформація Студентам Профспілка Про підрозділ Нашому студенту