Фінансовий звіт про виконання профспілкового бюджету за 2016 рік

Дорогі студенти-грінченківці!

Добігає до логічного завершення ще один рік, який ми прожили разом з вами, зробивши багато добрих справ.

Пропонуємо вам традиційний щорічний Профспілковий звіт. Упродовж 2016 року студентським Профкомом були відпрацьовані як традиційні системні заходи, так і нові формати підтримки і допомоги студентської громади Університету.

• За традицією до Великодня, Дня Захисника України (Покрови Пресвятої Богородиці), Дня Святого Миколая до гуртожитку по вулиці Гавела, 46 були замовлені торти для студентів соціальних категорій.

• До Дня Святого Миколая та Нового року всі студенти соціальних категорій та діти зі студентських родин отримали подарунки від кондитерських фабрик «АВК», «Світоч», «Рошен».

• На Великодні свята у рамках Профспілкової акції «Великодні дзвони» всі студенти соціальних категорій та діти зі студентських родин отримали Паски.

• Університетський Чемпіонат з шахів був забезпечений студентською Профспілкою спеціальними годинниками та комплектами шахів із дошками.

• Упродовж року всі студенти, які беруть учать у концертних виїзних програмах отримували невеличкі презенти – традиційні солодощі.

• До Міжнародного дня студента традиційно було замовлено для кожної команди-учасниці Шоу-програми «Ось, ми які!» 10 тортів та відповідні аксесуари для проведення святкових урочистостей.

• Святкові торти до Дня Захисника України отримали і наші студенти, які повернулись із зони АТО.

• Впродовж року проводилась оплата студентських відряджень на наукові конференції та екскурсійні програми, оплата пільгових щомісячних проїзних студентських квитків.

• Грошову допомогу отримали більше ніж 600 студентів (суми різняться за потребою та причиною від 500 гривень до 1700 гривень у рамках Кошторису).

• До свята 8 березня та Нового року були надані безкоштовні квитки до театру Івана Франка.

• Цього року була продовжена підтримка гравців Збірної футбольної студентської команди Університету, зокрема, Профспілкою була підготовлена Шоу-програма під час проведення фінальної гри у червні цього року на стадіоні імені Валерія Лобановського.

• Профспілкова команда відпочила на базі відпочинку «Політех» у травні цього року.

За Статутом та Положенням ППОС та ПОНУ обслуговуються виключно студенти бюджетної форми навчання, соціальних категорій, діти зі студентських родин, представники малозабезпечених родин за наявності відповідного документу.

Звернутись за допомогою має право кожний студент – член Профспілкової організації та студенти контрактної форми навчання за умови їх участі у заходах, які спрямовані на розбудову рідного Університету, підтримку його авторитету, іміджу та престижу.