20 – 22 лютого 2015 року у Києві відбулась Всеукраїнська конференція Української асоціації студентського самоврядування на тему: "Перспективи та виклики реформи вищої освіти: студентський погляд".

У заході взяли участь близько 120 студентів із більш ніж 70 університетів України, у тому числі і представники студентського самоврядування Київського університету імені Бориса Грінченка. Під час активної дискусії обговорювались нагальні питання, що наразі турбують студентську спільноту: забезпечення якості освіти, виплати стипендій, фінансування органів студентського самоврядування, взаємодія із профспілками, проблеми імплементації закону "Про вищу освіту" та інше.

Окрім того, в рамках конференції проходила ІХ Генеральна асамблея Української асоціації студентського самоврядування, на якій Студентський парламент Київського університету імені Бориса Грінченка став членом студентської організації УАСС. Також було обрано керівний склад та виконавчий комітет організації.

УАСС є представником інтересів українського студентства в Європейському союзі студентів та єдиною українською студентською організацією, визнаною як національне об’єднання студентів України, міжнародною спільнотою. Основними напрямками діяльності УАСС є соціально-правовий захист студентів, якість вищої освіти, розвиток студентського самоврядування та міжнародне співробітництво.

H_jcXvoKg-8
JjJjibiJ4Zc