Зустріч Студентського парламенту з ректором Університету Віктором Олександровичем Огнев’юком (2014 р.)

31 жовтня 2014 року в навчальному корпусі №1 Київського Університету імені Бориса Грінченка у форматі відкритого діалогу відбулась традиційна зустріч Студентського парламенту з ректором Віктором Олександровичем Огнев’юком.

Віктор Олександрович поінформував присутніх про позитивні рішення, прийняті адміністрацією Університету щодо питань, ініційованих студентською громадою. Зустріч пройшла продуктивно у відвертому спілкуванні, була насичена цікавими актуальними ідеями, засвідчила розуміння молоддю значення дієвої громадянської позиції. В ході діалогу розмова торкнулася перспектив роботи студентського парламенту Київського університету імені Бориса Грінченка щодо розширення співпраці з вищими навчальними закладами міста Києва та України, важливого аспекту діяльності парламенту - взаємодії із кожним студентом нашого Університету, визначення форматів різнопланових акцій, спрямованих на підтримку студентів-грінченківців, які перебувають у зоні АТО на Сході України.

Відкрита зустріч-діалог Студентського парламенту з ректором Університету стала проявом свідомого прагнення грінченківської молоді ефективно працювати заради спільної справи при підтримці старших наставників.

1BxS6OPTZP8
1R_bl7tF9KE