Вибори до органів студентського самоврядування та представників з числа студентів до складу Вченої ради Університету

Шановні студенти та учасники виборчого процесу, 21 листопада 2018 року в Університеті Грінченка відбулися чергові вибори до органів студентського самоврядування та представників з числа студентів до складу Вченої ради Університету.

Центральна виборча комісія Студентського парламенту Університету надає Інформаційний лист щодо визначення результатів голосування за кандидатів на посаду президента Студентського парламенту, членів Вченої ради Університету з числа студентів, обрання членів Студентського парламенту Університету, обрання голів рад студентського самоврядування структурних підрозділів.

За детальною інформацією звертайтеся до Центральної виборчої комісії Студентського парламенту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.