prev ofic rector 5

prev ofic rector 5

prev ofic rector 4  

prev ofic rector 5

prev ofic rector 3

 

 

og1n

Шановні пані та панове!

Бувають моменти, коли хочеться звернутися з пропозицією, скаргою, висловити думку особисто ректору Університету без зайвих бюрократичних процедур. Тому пропоную Вам бесіду зі мною тет-а-тет. Я запевняю Вас, що ніхто з моїх помічників не має доступу до цієї адреси електронної пошти. У цьому електронному кабінеті ми будемо говорити один з одним без свідків. Свої листи надсилайте на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Запрошую до комунікації!

 

Графік прийому у ректора

Як правило, щосереди з 15:00-17:00

за попереднім записом за телефоном (044) 272-19-02. 

 

Стаття у розробці

Стаття у розробці.

8


Київський університет імені Бориса Грінченка - це сучасний та успішний навчальний заклад. Навчатися в нашому Університеті престижно, оскільки він має широке міжнародне та національне визнання, що засвідчують: підписання Великої Хартії Університетів (Болонья, 2010р.), членство у міжнародних асоціаціях, міжуніверситетські угоди та IV (найвищий) рівень акредитації.

У нашому закладі створена доброзичлива атмосфера грінченківської родини, у якій вимогливість поєднується з повагою до особистості, створені умови для навчання не тільки за обраною спеціальністю, а також за спеціалізаціями і сертифікаційними програмами, отримання подвійних дипломів у співпраці із партнерами - закордонними університетами, з якими підписані відповідні угоди, а також можливості для участі у наукових дослідженнях, підготовки та захисту дисертацій.

У нас Ви зможете реалізовувати свій особистісний потенціал і забезпечити гармонійний розвиток: до Ваших послуг - басейн, спортивні та актові зали, читальні зали і ресурсні центри, студії, секції і гуртки та дружня підтримка всієї грінченкіської великої родини!

Бажаю Вам успіхів, натхнення і до зустрічі в Київському університеті імені Бориса Грінченка!

Щиро ваш Віктор Огнев'юк.