Images-loading

Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти

Реєстрація на Єдиний вступний іспит з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської) та Єдине фахове вступне випробування (для 081 Право) (з використанням організаційно-технологічних процедур зовнішнього незалежного оцінювання) для вступників на магістратуру спеціальностей 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, 032 Історія, 033 Філософія, 053 Психологія, 061 Журналістика, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 081 Право, 122 Комп’ютерні науки, 125 Кібербезпека, 281 Публічне управління та адміністрування, 291 Міжнародні відносини здійснюється:

з 13.05.2019 по 03.06.2019 *

Пункти реєстрації в Київському університеті імені Бориса Грінченка

кабінет

Відповідальна особа

м.Київ, вул. Маршала Тимошенка,
13-Б

113А

Тел. 044-485-20-82

Левченко Любов Степанівна

413А

Тел. 044-485-20-71

Завадський Віталій Миколайович

м.Київ, бул. І.Шамо, 18/2

301Б

044-553-98-17

Головня Ганна Вікторівна

Години прийому: Пн-Пт з 9:00 до 16:00

Перелік документів для реєстрації (при собі треба мати оригінали та копії зазначених документів):

• документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);
  • облікова картка платника податків;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень)
    • для осіб, які завершують навчання за ступенем вищої освіти бакалавра у рік проведення вступних іспитів – студентський квиток або довідка, видана за місцем навчання;
  • фотокартка 3х4 см (чорно-біла або кольорова) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

Для осіб, що потребують створення особливих умов, медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, за формою первинної облікової документації № 086-3/о, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність» (для осіб з особливими освітніми потребами).

Розклад додаткових вступних випробувань

* для вступників, що планують вступати за НЕспорідненим напрямом/спеціальністю, до 30.05.2019 року необхідно звернутися до реєстраторів для внесення даних до відомості додаткового вступного випробування (див. «Розклад додаткових вступних випробувань», «Програми додаткових вступних випробувань).

Наказ про оплату студентами навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у 2019 році