Images-loading

Новини з Приймальної комісії - 2019

Приймальна комісія працює за адресою: вул. Маршала Тимошенка 13-Б

Гаряча пора Вступу-2019!

Майже тиждень триває подача документів до Київського університету імені Бориса Грінченка вступниками, які мріють здобути бакалаврську чи магістерську освіту, а з 14 липня розпочались вступні випробування в Університетському коледжі нашого Університету у майбутніх молодших спеціалістів. Сьогодні до Університету вступниками подана десятитисячна заява. Великою популярністю користуються не тільки освітні програми «Право» та «Журналістика», а і освітні програми педагогічного профілю – «Дошкільна освіта», «Початкова освіта». До нового навчального року Університет запропонував низку нових унікальних бакалаврських програм, а саме «Соціальна адвокація», «Консультативна психологія», «Психологія бізнесу та управління», «Міжнародна журналістика» тощо. Магістерський перелік поповнений такими програмами, як «Педагогіка та методика дошкільної/початкової освіти», «Зарубіжна література та світова художня культура», а родзинкою набору 2019 року є програма «Прогнозування моди». Попереду ще тиждень прийому документів, а потім - вступні та фахові випробування. Чекаємо на Вас, шановні вступники і бажаємо успіхів!

1 липня 2019 року в Університеті розпочали роботу підрозділи Приймальної комісії, в саме – документи від вступників приймає Університетський коледж (м.Київ, пр. Гагаріна, 16), а творчі конкурси та конкурс фізичних здібностей проводять Інститут мистецтв (м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2) та Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту (м.Київ, вул. М.Тимошенка,13-б). Зарєструватись для проходження творчих конкурсів та конкурсу фізичних здібностей вступники можуть на сайті Університету ( http://kubg.edu.ua/informatsiya/vstupnikam/tvorchi-konkursy.html). Чекаємо на Вас, шановні вступники.