Images-loading

Проектування програмних систем

Крос-платформне програмування

Основи робототехніки

Менеджмент електронного навчання в освітніх установах

Інноваційні методи, технології та моніторинг якості електронного навчання

Біографія

2011 р. – закінчила з відзнакою Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю "Соціальна інформатика" спеціалізація "Інформаційні технології в управлінні соціальними системами".

2011 р. – викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.

2012 р. – вступила до аспірантури за спеціальністю «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

2016 р. – старший викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка

2016 р. – Науковий співробітник Центру ІКТ-компетенцій науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (за сумісництвом)

Професійний і науковий інтерес

Впровадженням інноваційних освітніх технологій з використанням ІКТ