Конкурс на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка на Вікі-порталі «Словник Грінченка та сучасність»

Дата проведення: 03 грудня 2015 р., ауд. 227 (конференц зала, вул. Тимошенка, 13-Б),
Початок: о 15.00 год.
Контакти: НДЛ інформатизації освіти, Варченко-Троценко Л.О., т.485-20-87

З нагоди Грінченкывської декади в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться конкурс на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка «Словник Грінченка та сучасність»

Конкурс між студентськими командами відбувається у два етапи.

Перший, підготовчий етап конкурсу, тривав до 25.11.2015 р.

Студенти та викладачі використовуючи шаблон опрацьовували слова із словника Бориса Грінченка, (додавали тлумачення з сучасних українських та іноземних словників, ілюстрації, аудіо-, відео ресурси, цікаві факти тощо).

Спільними зусиллями цього року команди опрацювали більше тисячі слів!

Другий етап, фінальний, 03.12.2015 р.

Створення групи підтримки (Підрозділ створює групу підтримки, команда отримує по 1 балу за кожного представника, кількість рахується під час конкурсу, у представників групи підтримки має бути щось спільне у зовнішньому вигляді (шалики, футболки, бейджики, картки, тощо).

Кількість учасників команди, що представляє підроздіу – 5 осіб.

Конкурс:

1. Представлення.

Кожна команда (у порядку, витягнутого жребію) представляє 3 найкраще інтерпретованих слова (на екрані демонструють найкращі слова).

Кожен виступ команди (представлення 3-х слів) триває 10 хв.

2. Склади розповідь.

Із 10 випадкових слів словника придумати мініатюру(Оцінюють члени журі).

Командам дається 10 хвилин на підготовку та 3 хвилини на розповідь.

3. Збери слово.

Для участі формуються команди з груп підтримки по 6 учасників. З заданих букв потрібно сформувати слово.