Ви тут: Головна Про Університет Новини Анонси Архів Оголошується Акція до Дня Святого Миколая "Прикрась Новорічну Ялинку!"

Оголошується Акція до Дня Святого Миколая "Прикрась Новорічну Ялинку!"

Дата: 07 - 16 грудня 2015 року
Місце: у всіх навчальних корпусах

Шановні грінченківці! Запрошуємо Вас взяти участь в Акції "Прикрась Новорічну Ялинку!" - і виготовити власноруч святкову іграшку.

Спираючись на екологічну складову, бажано у роботах використовувати матеріали, які вже вийшли із вжитку.

Ваші іграшки прикрасять новорічні ялинки у навчальних корпусах Університету, а також ялинки у спеціалізованих школах-інтернатах, дитячих будинках міста Києва.

За додатковою інформацією звертатись до заступників директорів із соціально-гуманітарної роботи Інститутів/Коледжу.