Ви тут: Головна Про Університет Новини Анонси Архів Театральний проект н.а. України Олександра Кравченка за творами Лесі Українки "МОЯ ЄДИНАЯ ЛЮБОВЕ"

Дата: 15 березня 2016 р.
Час: 15:30
Місце проведення: навчальний корпус №1 (вул.М.Тимошенка, 13-б), концертна зала

15 березня 2016 року, до 145-річчя від дня народження Лесі Українки, в рамках співпраці Київського університету імені Бориса Грінченка з Київським національним театром оперети в концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка буде проведено Театральний проект н.а. України Олександра Кравченка за творами Лесі Українки "МОЯ ЄДИНАЯ ЛЮБОВЕ".