Круглий стіл «Білінгвізм, диглосія, суржик: лінгвістичний та літературознавчий дискурси»

Дата: 31 березня 2016 року
Місце проведення: вул. М. Тимошенка, 13-Б, ауд 503

Шановні студенти та гості Київського університету імені Бориса Грінченка!

31 березня о 15.00 запрошуємо вас відвідати круглий стіл «Білінгвізм, диглосія, суржик: лінгвістичний та літературознавчий дискурси»

Свої доповіді слухачам запропонують:

• доктор філологічних наук, професор Києво-Могилянської академії, гостьовий професор нашого Університету Лариса Масенко,
  • доктор філологічних наук, професор, директор Гуманітарного інституту Олена Бондарева,
  • доктор гуманітарних наук, професор, завідувач кафедри української літератури і компаративістики Артур Брацкі.

Учасники круглого столу матимуть нагоду не тільки послухати цікаві виступи провідних науковців, а й поставити питання доповідачам та обговорити мовну ситуацію сучасної України. Окрім виступів та дискусії, на заході презентують книги, присвячені темі мовного вжитку в Україні.