Ви тут: Головна Про Університет Новини Анонси Архів Запрошуємо студентів та викладачів відвідати Міжнародний семінар «Вплив трендів інформаційного суспільства на якість вищої освіти»

Дата проведення: 15 квітня 2016 року
Місце проведення:  м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б (актова зала)
Початок: о 10-00

Запрошуємо студентів та викладачів Університету Грінченка відвідати Міжнародний семінар для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів «Вплив трендів інформаційного суспільства на якість вищої освіти», що реалізовується в рамках ініціативи Microsoft Corp – Tutor Education Initiative за підтримки Міністерства освіти та науки України.

Ця програма професійного розвитку для науково-педагогічних працівників ВНЗ створена у відповідь на потребу підвищення інформаційно-комунікаційної компетентності викладацького складу університетів по всьому світі.

За минулі роки практичні тренінги Tutor Education Initiative були успішно проведені на базі провідних університетів у Стокгольмі (Швеція), Пекіні (Китай), Абу-Дабі (ОАЕ), окрузі Вашингтон (США) та Києві та Львові.

Детальніше на сайті Міністерства освіти та науки України