Засідання Дискусійного клубу з актуальних питань освіти

Дата: 18 квітня 2016 року
Місце і час проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, науково-дослідна лабораторія освітології, Київ, вул. Тимошенка, 13-Б, ауд. 407. Реєстрація учасників – 13:30. Початок роботи – 14:00.
Контакт: Рябенко Валерій Олександрович, провідний науковий співробітник НДЛ освітології, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: 067 328 70 27.

18 квітня відбудеться перше засідання Дискусійного клубу з актуальних проблем освіти на тему: «Система забезпечення якості вищої освіти: сутність, стан, напрями вдосконалення».

У засіданні Дискусійного клубу візьмуть участь представники наукових товариств студентів, аспірантів, докторантів, молодих вчених вищих навчальних закладів м. Києва, провідні вчені НАПН України, Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, а також представники громадських об’єднань і організацій, що переймаються проблемами розвитку освіти в Україні.