Конкурс на навчання у Литві (осінній семестр)

Кінцевий термін прийому заявок: 25 квітня 2016 року

Вільнюський університет (Литва) пропонує обмінну програму для бакалаврів Київського університету імені Бориса Грінченка, з метою посилення міжнародного співробітництва між нашими учбовими закладами. Програма розрахована на один семестр для двох студентів і включає в себе наступне:

• Безкоштовне навчання за спеціальностями: «Право», «Економіка і менеджмент», «Міжнародна комунікація», «Математика і інформатика», «Філософія», «Історія»;

• Безкоштовне проживання в гуртожитку університету;

• Стипендія в розмірі 57 Євро.

Вимоги до претендентів:

• достатній рівень знання англійської мови

• високі оцінки за навчання

• активна участь в Університетських заходах

• наявність закордонного паспорту

Щоб прийняти участь у конкурсі, необхідно надіслати мотиваційний лист (чому саме Ви повинні поїхати на навчання до Литви) та рекомендаційний лист від кафедри, на якій Ви навчаєтесь до 25 квітня 2016 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Виговська Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 272 18 62