Дата: 17 травня 2016 року
Місце проведення: м. Київ, бульвар І. Шамо, 18/2, Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка, аудиторія 201
Початок: 10.30

MFLE 14.05.1617 травня 2016 року у межах Фестивалю науки в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться П’ята ювілейна щорічна науково-практична студентська конференція «Іншомовна освіта очима студентів», організована кафедрою іноземних мов і методик їх навчання та Науковим товариством Педагогічного інституту.

Основною метою проведення конференції є залучення студентів до обговорення актуальних наукових проблем сучасної іншомовної освіти, обмін результатами досліджень, а також практичним досвідом роботи в ЗНЗ/ДНЗ між студентами педагогічних, філологічних спеціальностей ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації та колишніми студентами – нині вчителями іноземної мови, початкової школи, вихователями ДНЗ з правом викладання іноземної мови.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

1. Іноземні мови у сучасному міжкультурному просторі.

2. Іншомовна педагогічна освіта зарубіжжя : імплементація досвіду.

3. Навчання іноземних мов дітей дошкільного і молодшого шкільного віку: традиції, інновації, перспективи.

4. Сучасні технології навчання іноземних мов у загальноосвітньому навчальному закладі.

Офіційна частина заходу розпочнеться о 10.30 за адресою: м. Київ, бульвар І. Шамо, 18/2, Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка, аудиторія 201.

Матеріали конференції будуть надруковані в електронному журналі «Вісник психології і педагогіки» на сайті Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

В рамках конференції відбудуться speed-тренінги:

• How to make your classes special?

• The Alphabet. How to catch up the letter.

• How to succeed with casual English methods.

• How to become a grammar boss?

• How to become an ICT Guru in English class.

Модераторами speed-тренінгів є випускники Педагогічного інституту Університету Грінченка, які зараз працюють вчителями іноземної мови у початковій школі, викладачами кафедри іноземних мов і методик їх навчання та студенти-магістри напряму підготовки «Початкова освіта» (Н. Мельник, С Дениско, Ю. Лабунець, І. Плужник, Т. Головатенко).

Запрошуємо всіх бажаючих!!!!