Ви тут: Головна Про Університет Новини Анонси Архів Актуальні проблеми порівняльної педагогіки: міжнародний досвід

Актуальні проблеми порівняльної педагогіки: міжнародний досвід

Дата та час проведення: 21.09.2016 р., 15:00

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13 б, ауд.407

Організатори: Інститут педагогіки НАПН України спільно з кафедрою теорії та історії педагогіки, НДЛ освітології Київського університету імені Бориса Грінченка

Запрошений гість: Шарль Уолгутер ( C . C . Wolhuter ), професор з порівняльної педагогіки та міжнародної освіти Північно-Західного університету (North-West University) Потчефструм Кампус (Potchefstroom Campus), Південна Африка (South Africa). Президент південноафриканської спільноти порівняльної педагогіки та історії педагогіки (SACHES), член виконавчого комітету Південноафриканського центру наукових досліджень (SAERA), член спільноти порівняльної педагогіки та міжнародної освіти (CIES), почесний член Болгарської спільноти порівняльної педагогіки, член Освітньої Асоціації Південної Африки. Коло наукових інтересів: порівняльна педагогіка та історія педагогіки, міжнародна освіта.