Ви тут: Головна Про Університет Новини Анонси Архів Підвищення кваліфікації за лідерським модулем

Підвищення кваліфікації за лідерським модулем

З 30 вересня 2016 року розпочалась реєстрація для підвищення кваліфікації за лідерським модулем. Програму та розклад Ви можете переглянути за посиланнями, які знаходяться нижче.

• Група 1. Термін навчання: 11-12.10.2016 з 10.00-14.30 (для працівників, які займають посади: викладач, старший викладач, доцент). Максимальна кількість учасників – 15 осіб;
  • Група 2. Термін навчання: 18-19.10.2016 з 10.00-14.30 (для працівників, які займають посади: проректор, директор (декан) структурного підрозділу, заступник директора (декана), завідувач кафедри, професор). Максимальна кількість учасників – 15 осіб.

Реєстрацію до кожної групи завершено. Чекайте наступної реєстрації