Київський університет імені Бориса Грінченка візьме участь у виставці 15 кращих ВНЗ у Києві для старшокласників!

Дата: 29 жовтня 2016 р.
Місце проведення: вул. Госпітальна, 12, Конгрес-хол "PRESIDENT HOTEL"
Початок: о 10.00

29 жовтня 2016 року в Києві відбудеться третій всеукраїнський освітній форум "Успішний 11-класник". Це масштабна освітня подія, на якій збираються експерти з підготовки до ЗНО, представники 15 найкращих ВНЗ та менеджери з підбору персоналу провідних компаній України з єдиною метою – дати кожному абітурієнтові можливість вступити до омріяного університету та побудувати успішну кар’єру. Після спілкування з вишами на вас чекатимуть майстер-класи від експертів у підготовці до ЗНО, представників приймальної комісії, експертів у сфері HR, експерта з теорії поколінь та панельна дискусія з роботодавцями провідних компаній.

Форум відбудеться 29 жовтня 2016 року в місті Києві за адресою вул. Госпітальна 12 Конгрес-хол "PRESIDENT HOTEL". Квитки та детальна інформація за посиланням. На вході квитки не продаватимуться.

10 29 forum