Ви тут: Головна Про Університет Новини Анонси Архів Реєстрація на школу проектного менеджменту

Реєстрація на школу проектного менеджменту

Шановні колеги!

школа управління 5Запрошуємо долучитися до школи проектного менеджменту Університету Грінченка, яка розпочне свою роботу у листопаді 2016 р.

Навчання у школі проектного менеджменту Університету Грінченка – це унікальна можливість стати кваліфікованим спеціалістом з розробки наукових проектів, сформувати власну команду, згуртовану навколо спільного дослідницького питання, розвинути свої управлінські та лідерські навички.

Навчання у школі проектного менеджменту триватиме впродовж навчального року. По закінченню програми учасники:

• зможуть самостійно здійснювати пошук індивідуальних та колективних грантових пропозицій;
  • навчаться конвертувати свої ідеї у наукові проекти;
  • розвинуть навички управління проектною командою;
  • оволодіють навичками академічного письма.

Набір до школи проектного менеджменту відбуватиметься на конкурсній основі. Просимо всіх бажаючих до 03 листопада заповнити реєстраційну форму.

Деталі за телефоном: 234-41-12

Результати конкурсного відбору будуть оголошені до 07 листопада.