Запрошуємо до англомовного кінодискусійного клубу Наукового товариства Університету!

Дата: 11 листопада 2016 р.
Час: 17:00
Місце проведення: м. Київ, вул. Тимошенка, 13-Б, ауд. 304

Запрошуємо всіх бажаючих переглянути британсько-американський історичний трилер «Гра в імітацію» (The Imitation Game) про британського математика, логіка, криптоаналітика та батька сучасної інформатики Алана Тюрінга. Стрічка отримала численні номінації та нагороди кінофестивалів, зокрема 5 номінацій американської кіно премії “Золотий глобус” та 8 номінацій “Оскар”.

Картина демонструється мовою оригіналу з англійськими субтитрами.

Після перегляду всі охочі зможуть об’єднатись у міні-групи і обговорити побачене.

Мова спілкування – англійська!

Презентацію та обговорення фільму проведе Тетяна Жулкевська – куратор англомовного кінодискусійного клубу, член Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, аспірантка Університету, викладач кафедри англійської філології та перекладу.

Для участі у заході заповніть, будь ласка, форму.