Відкриття фотовиставки «Японія та ООН – 60 років членства Японії в Організації Об’єднаних Націй»

Дата: 8 листопада 2016 р.

Час: 10.30

Місце проведення: вул. М. Тимошенка, 13-Б, ІІ поверх, 227 ауд.

11 07 fotovystavka yaponiia8 листопада 2016 року о 10.30 у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться офіційне відкриття фотовиставки «Японія та ООН – 60 років членства Японії в Організації Об’єднаних Націй» за участі заступника керівника місії Японії в Україні, радника-міністра Посольства Японії пана Харада Мічіо, а також голови відділу освіти і культури Посольства Японії в Україні, першого секретаря Посольства Японії пана Танджі Хідеюкі.

Об 11.00 у залі Вченої Ради Університету пан Харада Мічіо прочитає відкриту лекцію для студентів та співробітників Університету на тему «Українсько-японські відносини».