Microsoft Imаgine Academy вебінар

11 11 MIA

«Майкрософт Україна» розпочинає серію вебінарів, присвячених "Imagine Academy" (в минулому IT-Academy) - це набір учбових курсів та програм сертифікації Microsoft, який допомагає Вищим навчальним закладам оновити свої учбові програми, сформувати необхідні вміння та навички 21 століття серед студентів, допомогти їм у працевлаштуванні та підготувати до вимог майбутніх професій!

Коли: 15 листопада 2016 р. з 15.15 до 16.45

Підключитися на вебінар за лінком:  Join Skype Meeting

Інструкція по підключенню та активний лінк будуть відправлені всім зареєстрованим на вебінар ще раз 14 листопада!

Для кого: захід буде цікавий керівникам IT відділів, IT адміністраторам, проректорам з інноваційної діяльності та всім керівникам ВНЗ та вчителям, які прагнуть постійно підвищувати кваліфікацію викладачів та готувати студентів за міжнардними сертифікованими курсами Microsoft.

Повна програма заходу:

1. Як функціонує Microsoft Imagine Academy. Найкращі практики використання в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

2. Яким чином проводиться навчання в Microsoft Imagine Academy студентів та викладачів. Напрямки підготовки.

4. Як проводиться підвищення кваліфікації викладачів. Скільки викладачів і по яким курсам отримали сертифікати.

5. Які курси найчастіше обирають студенти та викладачі для навчання.

6. Авторизований сертифікаційний центр CERTIPORT.

Сесія питань та відповідей.

Спікери:

Наталія Дорош, керівник по роботі з закладами освіти, Майкрософт Україна

Наталія Морзе, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України

Дар'я Бучинська, науковий співробітник НДЛ інформатизації освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Детальніше про Imagine Academy:

https://www.microsoft.com/en- us/education/imagine-academy/ default.aspx

Реєстрація на захід : для реєстрації необхідно заповнити анкету тут до 13 листопада включно.

Вартість : захід є безкоштовним, реєстрація є обов'язковою.