Дата: 15 листопада 2016 року
Місце: м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б
Аудиторія: 206, 212
Контактна особа: Виговська О.С., завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, 272-18-62

Гостьові лекції професора Анджея Кринського та Анджея Мірського з Полонійної академії в Ченстохові (Польща)У рамках програми академічної мобільності Еразмус+ з Полонійною академією в Ченстохові (Польща) до Університету Грінченка з гостьовими лекціями завітають: ректор Академії, професор, доктор хабілітований Анджей Кринський та викладач Академії, доктор філософії Анджей Мірський.

Гості прочитають лекції на наступні теми:

• лекція ректора Полонійної академії проф. Анджея Криньського "Education for love and responsibility at school"/ "Wychowanie do miłości i odpowiedzialności w szkole"/ "Освіта для любові і відповідальності в школі" (польською мовою)

• лекція викладача Полонійної академії канд. н. Анджея Мірського "Development of creativity"/ "Розвиток творчості" (англійською мовою)

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати лекції!