Круглий стіл «Гідність і свобода українського народу – вияв європейської ідентичності»

Дата проведення: 21 листопада 2016 року
Місце проведення: м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б, Зала Вченої ради
Модератор: Грицяк Ігор Андрійович, декан Факультету права та міжнародних відносин, д.н.д.у., професор.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на засідання Круглого столу «Гідність і свобода українського народу – вияв європейської ідентичності», присвяченого Дню Гідності та Свободи, який відзначається в Україні з 2014 року. Захід відбудеться 21 листопада 2016 року о 10:00 в Київському університеті імені Бориса Грінченка (м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, Зала Вченої ради) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Серед учасників круглого столу представники ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини», Міністерства юстиції України, Конституційного Суду України, Факультету права та міжнародних відносин, Історико-філософського факультету, Інституту журналістики Університету Грінченка.