Школа проектного менеджменту відкриває реєстрацію на майстер-клас від міжнародного експерта

shkola upravlinnia 02 17Дата: 17 лютого 2017 р.
Час: 10.00 – 13.00
Місце проведення: вул. М. Тимошенка, 13б, 504 ауд.

17 лютого 2017 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться майстер-клас «Проект наукового дослідження: від задуму до висвітлення результатів у виданнях наукометричних баз Web of Science, Scopus».

​На майстер-класі ви дізнаєтесь про:

• дизайни наукових досліджень;
  • структурні компоненти проекту наукового дослідження;
  • етику наукових досліджень;
  • особливості поширення результатів наукових досліджень у виданнях наукометричних баз Web of Science та Scopus.

Майстер-клас проводить:

Андреєва Тетяна Іллівна, кандидат медичних наук –

• автор більше 260 наукових публікацій, у тому числі наукових публікацій у міжнародних журналах англійською мовою;
  • редактор міжнародного рецензованого журналу “Tobacco Control and Public Health in Eastern Europe”;
  • викладач Школи охорони здоров’я Університету імені Бабеша-Бойяї (м. Клуж-Напока, Румунія);
  • консультант міжнародних проектів ООН, Світового Банку, Всесвітньої організації охорони здоров’я, ЮНІСЕФ, американських університетів.

Детальніше CV

Для участі у майстер-класі необхідно зареєструватися до 10 лютого (до 11.00)