Програма обміну для студентів-філологів з Університетом Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва)

Програма обміну для студентів-філологів  з Університетом Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва)Шановні студенти 2-4 курсів ОКР «Бакалавр» спеціальності «Філологія (мова і література англійська)», Вашій увазі пропонується семестрова програма обміну з Університетом Миколаса Ромеріса (Литва) на осінній семестр 2017/2018 навчального року. Університет Миколаса Ромеріса (MRU) – державний університет, що знаходиться у місті Вільнюсі, Литва.

Інформація про програму обміну:

• Навчання – безкоштовне.
  • Проживання, харчування, проїзд, страхування за власний кошт (орієнтовно 300 Євро/місяць).
  • Дати навчання: 01.09.2017 – 21.01.2018 р.

У програмі обміну можуть брати участь студенти, які відповідають наступним вимогам:

• Є студентом/кою Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Володіє англійською мовою не нижче рівня B2.
  • Має високий рівень академічної успішності та наукові досягнення.
  • Бере активну участь у житті Університету.

Для участі у програмі обміну необхідно до 20 квітня 2017 року подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, каб. 205) такі документи (в електронній і паперовій формі):

1. Ксерокопію закордонного паспорту (перша сторінка).

2. Мотиваційний лист з особистим підписом апліканта англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

3. Рекомендаційний лист від одного із викладачів випускової кафедри українською мовою, завірений підписом завідувача кафедри.

4. Витяг з оцінками англійською мовою (Transcript of records) заліково-екзаменаційної сесії за попередній навчальний рік із вказаним середнім балом, завірений у навчальному відділі інституту/факультету.

5. Сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня B2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment  та завірити його у викладача іноземної мови, а також поставити печатку в інституті/на факультеті.

Контактна особа:

Виговська О.С., завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти,