Семінар для викладачів, аспірантів, докторантів «Міжнародні грантові програми: можливості для наукових досліджень»

Дата: 05 квітня 2017 р.
Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, зала Вченої ради (ауд. 227), м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б
Початок: 14.00

Шановні викладачі, докторанти, аспіранти Університету Грінченка!

НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти та школа проектного менеджменту Університету Грінченка запрошують Вас взяти участь у семінарі, присвяченому пошуку грантових програм для наукових досліджень та міжнародних стажувань.

Ви дізнаєтесь про грантові можливості від координаторів міжнародних програм, представників міжнародних фондів та організацій:

Дії Марії Складовської Кюрі у рамках програми Горизонт 2020

04 05 horizont

Програма імені Фулбрайта в Україні

04 05 fulbright

Campus France

04 05 campus france

Для участі у семінарі – обов’язкова реєстрація до 03 квітня за  посиланням.

За додатковою інформацією звертатися до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка

Виговська Ольга Сергіївна, завідувач,