Тренінг «Методика дослідницького STEM-навчання: середовище та інструменти»

Дата: 20-21 квітня 2017 року
Місце проведення: м. Київ, вул. М. Тимошенка 13-Б
Час проведення: 10:00 - 13:30

20-21 квітня на базі STEM-лабораторії Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться тренінг «Методика дослідницького STEM-навчання: середовище та інструменти».

Учасники ознайомляться з методикою дослідницького навчання Inquiry Based Learning, оволодіють основами використання онлайн-платформ Go-Lab і Graasp, здобудуть навички створення середовищ для дослідницького навчання.

Тренінг проведе Ольга Дзябенко – науковий співробітник Інженерного факультету Університету Деусто (Іспанія). Дослідницькі та навчальні навички: розробка і впровадження інноваційних методик електронного навчання, навчання співпраці. Координує європейські проекти, спрямовані на впровадження високотехнологічних методик у навчальні програми середньої та вищої освіти, серед яких: OLAREX – Open Learning Approach with Remote Experiments (LLP), GameHub – консорціум університетів і компаній ігрової індустрії в Україні (Erasmus+), ODL – Open Discovery of STEM Laboratories (Erasmus+).

До участі запрошуються викладачі Університету Грінченка, методисти, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів.

Кількість місць обмежена.