Відкрита лекція директора європейських програм Фундації американських студій Метью Квасіборські

Дата: 28 квітня 2017 року
Час: 10.00
Місце: Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б, ауд. 227
Організатори: Факультет права та міжнародних відносин, кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології, НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти.
Координатор заходу: Доценко О.Л., заступник директора Інституту філології з наукової роботи і міжнародних проектів.

04 28 lekciiaШановні викладачі та студенти! Запрошуємо Вас відвідати відкриту лекцію директора європейських програм Фундації американських студій «The Fund for the American Studies» (США), члена опікунської ради Англо-американського університету в Празі, засновника Львівської Академії Лідерства, члена Ради директорів «Вільна Україна» Метью Квасіборські на тему «Президент Трамп і лідерство. Досвід перших днів правління» («President Trump and Leadership: What We Have Learned in the Early Days of His Administration»).

Робоча мова – англійська.

Прохання зареєструватися на відкриту лекцію до 27 квітня, перейшовши за посиланням.

Чекаємо усіх бажаючих!