Церемонія покладання квітів до пам'ятника Борису Грінченку та до родинного поховання Грінченків

Дата: 05 травня 2017 р.
Час: 12:00

Місце проведення: вул.Бульварно- Кудрявська, 18/2 (біля пам'ятника Б.Д. Грінченку)
Зустріч учасників: 11:45
Представництво: ректорат, Інститут журналістики, Інститут філології, Факультет інформаційних технологій та управління, Факультет права та міжнародних відносин, Історико-філософський факультет та всі бажаючі.

Місце проведення: вул. Байкова, 6 - Байкове Кладовище (родинне поховання Грінченків).
Зустріч учасників: 10:45 за адресою: проспект П.Тичини, 17 - біля входу до навчального корпусу
Представництво: ректорат, Інститут людини, Педагогічний інститут, Інститут мистецтв, Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту, Інститут післядипломної педагогічної освіти, Університетський коледж. Виїзд на автобусі.