Прийом офіційної делегації з міста Кіото (Японія) на чолі з мером Кіото Дайсаку Кадокавою

Дата: 3 червня 2017 року
Час: 09.30
Місце: вул. Маршала Тимошенко, 13 Б, зала Вченої ради

Прийом офіційної делегації з міста Кіото (Японія)  на чолі з мером Кіото Дайсаку Кадокавою3 червня 2017 року в Університеті Грінченка відбудеться прийом офіційної делегації з міста Кіото (Японія) на чолі з мером Дайсаку Кадокавою у рамках Року Японії в Україні та Днів Кіото в Києві.

У програмі передбачено: посадка сакури на території навчального корпусу №1 Університету Грінченка (вул. Маршала Тимошенко, 13 Б); виступ мера Кіото Дайсаку Кадокави на тему «Кіото – місто світової культури: сила культури для встановлення миру у світі»; урочисте засідання Вченої ради Університету з нагоди посвяти мера у почесні професори; церемонія посвяти Дайсаку Кадокави у почесні професори Університету Грінченка.