Реєстрація на школу проектного менеджменту

Шановні колеги!

школа управління 5Запрошуємо долучитися до школи проектного менеджменту Університету Грінченка, яка розпочне свою роботу у листопаді 2016 р.

Навчання у школі проектного менеджменту Університету Грінченка – це унікальна можливість стати кваліфікованим спеціалістом з розробки наукових проектів, сформувати власну команду, згуртовану навколо спільного дослідницького питання, розвинути свої управлінські та лідерські навички.

Навчання у школі проектного менеджменту триватиме впродовж навчального року. По закінченню програми учасники:

• зможуть самостійно здійснювати пошук індивідуальних та колективних грантових пропозицій;
  • навчаться конвертувати свої ідеї у наукові проекти;
  • розвинуть навички управління проектною командою;
  • оволодіють навичками академічного письма.

Набір до школи проектного менеджменту відбуватиметься на конкурсній основі. Просимо всіх бажаючих до 03 листопада заповнити реєстраційну форму.

Деталі за телефоном: 234-41-12

Результати конкурсного відбору будуть оголошені до 07 листопада.