Ви тут: Головна Про Університет Новини Анонси Всеукраїнський круглий літературознавчий стіл на тему "Канон і масова література"

12-13 грудня 2016 року в межах Грінченківської декади днів науки в Київському університеті імені Бориса Грінченка планується проведення щорічного Всеукраїнського круглого літературознавчого столу на тему "Канон і масова література". Захід буде проводити кафедра світової літератури Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка та Українська асоціація викладачів зарубіжної літератури.

Запрошуємо колег - філологів та всіх людей, залюблених у літературу, до виступів і дискусій.