Ви тут: Головна Про Університет Новини Анонси Архів Майстер-клас «Підготовка наукової статті до публікації у міжнародному рейтинговому журналі»

Дата: 21 квітня 2017 року
Час: 10:00
Місце: вул. Маршала Тимошенка, 13Б, ауд. 407

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка запрошує відвідати майстер-клас «Підготовка наукової статті до публікації у міжнародному рейтинговому журналі », який відбудеться 21 квітня 2017 р.

Спікер:

• Лях Тетяна Леонідівна , кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Інституту людини Університету Грінченка.

Для відвідування майстер-класу необхідно зареєструватися до 20.04 (до 12.00)

04 21 pidhotovka statti