Оголошується конкурс на отримання стипендій на навчання у Вільнюському університеті (Литва)

Кінцевий термін подання документів: 11 травня 2018 року

До уваги студентів Університету Грінченка!

05 11 vilniusВільнюський університет (Литва) пропонує програму обміну для студентів першого, другого та третього року навчання ОКР «Бакалавр» Університету Грінченка. Загальна кількість стипендіальних місць – два. Навчання у рамках програми мобільності розпочнеться у першому семестрі 2018-2019 н.р.

Стипендіальна програма включає

• безкоштовне навчання на одній зі спеціальностей: «Право», «Економіка і менеджмент», «Міжнародна комунікація», «Математика та інформатика», «Філософія», «Історія»;
  • безкоштовне проживання в гуртожитку Вільнюського університету;
  • стипендію у розмірі 57 Євро на місяць.

Вимоги до претендентів:

• Бути студентом/кою Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Володіти англійською мовою на рівні В1.
  • Мати високий рівень академічної успішності та наукові досягнення.
  • Брати активну участь у житті Університету Грінченка.

Для участі у Конкурсі на здобуття стипендії необхідно до 12.00 11 травня 201 8 р. подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.205) такі документи (у паперовому та електронному вигляді):

1. Ксерокопію закордонного паспорта (перша сторінка).

2. Мотиваційний лист (англійською мовою) з особистим підписом апліканта (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

3. Рекомендаційний лист українською мовою від одного із викладачів випускової кафедри, завірений підписом завідувача кафедри.

4. Витяг українською мовою із заліково-екзаменаційної сесії за попередній рік навчання, завірений у навчальному відділі інституту/факультету.

5. Документи (дипломи, сертифікати та ін.), які підтверджують наукові досягнення студента та його участь у житті Університету.

Контактна особа:

Виговська Ольга Сергіївна,