Засідання наукового англомовного кіно-дискусійного клубу English Movie Club KUBG

Дата: 15 травня 2018 року

Час: 13:40

Місце: Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13Б), ауд. 309

15 травня 2018 року Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених запрошує всіх бажаючих на перегляд екранізованої п'єси Вільяма Шекспіра «Багато галасу з нічого» (англ. «Much Ado About Nothing»). У головних ролях: Емма Томпсон, Кіану Рівз, Кейт Бекінсейл, Дензел Вашингтон.

У рамках зустрічі планується перегляд фільму, вирішення завдань та дискусія англійською мовою. Ласкаво просимо приєднатися до English Movie Club KUBG!

Модератор:
Москалець Олена, доцент кафедри англійської філології та перекладу Інституту філології Університету Грінченка

Для реєстрації перейдіть за посиланням.

Контактні особи:
Мусіяченко Ольга, голова Наукового товариства студентів. аспірантів. докторантів і молодих вчених Університету Грінченка (тел.: 066-177-77-29, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Колбасюк Лоліта, секретар голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка (тел.: 096-794-67-81, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

05 15 english mc kubg

Створено: 08/05/2018 20:12