Наукова цукерня Інституту людини

Дата: 17 травня 2018 року

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас 17 травня 2018 року до участі у Науковій цукерні Інституту людини, що відбудеться у межах Фестивалю науки Київського університету імені Бориса Грінченка.

У Науковій цукерні замість солодощів можна буде пригоститися знаннями та науковими ідеями. У межах Наукової цукерні відбудеться серія наукових заходів, під час яких обговорюватимуться найцікавіші теми із соціальної роботи, психології, корекційної й інклюзивної освіти:

1. Майстер клас «Місцева громада і діти: технології взаємодії»

2. Майстер-клас «Sand play»: інструмент психологічної та логопедичної практики»

3. Майстер-клас «Арт-терапія в корекційній роботі психолога: красномовні ґудзики»

4. Майстер-клас «Арт-техніки в роботі з людьми похилого віку та членами їх сімей»

5. Майстер-клас «Дитина з аутизмом: сценарій успішного навчання у школі»

6. Майстер-клас «Диференційна діагностика фонематичних процесів у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку»

7. Майстер-клас «Міофункціональна терапія у логопедичній практиці»

8. Майстер-клас «Профілактика аутоагресії: особливості індивідуального підходу в роботі з клієнтом»

9. Майстер-клас «Психологічні практики супроводу вагітних жінок»

10. Майстер-клас «Сучасні методи оптимізації процесу навчання»

11. Майстер-клас «Техніки медіації у врегулюванні конфліктів»

12. Майстер-клас «Труднощі писемного мовлення: стратегія їх подолання у світлі сучасних досліджень»

13. Майстер-клас «Формування екопсихологічного простору особистості засобами інтуїтивного малювання»

14. Майстер-клас «Формування навичок безпечної поведінки у підлітків та молоді 14-18 років»

15. Майстер-клас «Формування полімодального сприймання у дітей з ООП: алгоритм та зміст»

16. Презентація методики «Особистісна зрілість»

17. Психологічна студія «Забезпеч собі безпеку: психологічні нюанси»

18. Тренінг «Профілактика поведінкових відхилень засобами кіно та мультиплікації»

19. Тренінг «Створення вільного простору для активного дозвілля підлітків за форматом «анти-кафе»

20. Тренінг «Формування спонтанності в творчій діяльності педагога»

Наукова цукерня пропонує неформальний спосіб комунікації. На одному заході опиняються поруч і досвідчені науковці, і молоді дослідники, студенти, учні, їхні батьки та інші представники територіальної громади.

Більш детальна інформація в листі – ЗАВАНТАЖИТИ

05 17 Naukova tsukernya