Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Професійна підготовка сучасного педагога: виміри міжнародного співробітництва»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь

у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

«Професійна підготовка сучасного педагога: виміри міжнародного співробітництва»,

яка відбудеться 22 травня 2018 року

Напрями роботи конференції:

1. Нові стратегії підготовки майбутнього педагога в умовах реформування системи освіти в Україні.
  2. Аксіологічні та праксеологічні концепти становлення педагога.
  3. Сучасні технології професійної підготовки педагога.
  4. Професійна підготовка сучасного педагога в системі безперервної освіти: міжнародний та національний вимір.
  5. Вітчизняні та зарубіжні моделі іншомовної підготовки педагога.

Адреса оргкомітету: 04053, м. Київ, б-р. І. Шамо, 18/2, кафедра іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, (каб. 212) Тел.: (044) 295-35-24.

Створено: 03/05/2018 07:40